رتبه دات نت بر پایه یک اصل بنا شد : "سهولت در کار"

ایده بوجود آمدن “رتبه دات نت” در واقع از پس دشواریها و سختیهای هر روزه پدید آورنده ، در جهت یافتن موارد مناسب به منظور دریافت رتبه و یا اخذ اطلاعات صحیح شرکتهای احراز صلاحیت شده و فارغ التحصیلان مشتاق و مرتبط با امر رتبه بندی شرکتها بود.
در واقع این سختی شرایط هر روزه دوستان و همکاران و صد البته پیمانکاران و مهندسانی است که یا در این حوضه فعالیت دارند و یا بنا به مقتضیات شغلی نیازمند ورود به این کلاف سر درگم جستجو و کسب اطلاعات هستند که عمدتا نیز بدون کسب توفیق و بعضا با سردرگمی بیش از پیش و پس از صرف هزینه های مالی و زمانی گرانبها ، یا دست از جستجو شسته ، عطایش را به لقایش می بخشند و یا پس از کشمکش های فراوان و با هزینه های غیر واقعی به دلیل عدم دست یابی به فروشنده اصلی ، تن به پرداخت مبالغ چند برابری می دهند . همه اینها در صورتی است که سرو کارشان با سودجویان و سوداگرانی که به منظور کسب درآمدهای نادرست و متاسفانه باد آورده در این رهگذر ، نیفتد!
لذا پدید آورنده این سامانه که سالها با اینگونه موارد بصورت مستقیم در تعامل بود ، بر آن شد تا جهت سهولت در این روند فرسایشی و به منظور بوجود آوردن یک بانک اطلاعاتی مفید ، قابل اطمینان ، منظم و شبانه روزی از موارد مورد تفاضا در این حیطه با تکیه بر دانش روز و با توجه به گستردگی نفوذ اینترنت در کسب و کارهای فعلی ، سامانه جامع رتبه بندی و تامین مهندس “رتبه دات نت” را بصورت کاملا کاربردی و مهمتر از آن رایگان ( در فاز اول ) راه اندازی نماید.
امید است این سامانه کمکی هرچند کوچک به همه مخاطبین این زمینه تخصصی نماید
اما علیرغم تجربه کاری چند ساله در زمینه مذکور و نیز سعی پدید آورنده در جامعیت این سامانه واضح است که “رتبه دات نت” مبری از ایراد و کاستی نخواهد بود اما بهبود سامانه و سعی در گسترش روزافزون آن ،  رسالت همیشگی این مجموعه است.
لذا در قبال ارائه خدمات تخصصی و رایگان این سامانه ، تنها چشم داشت ما به راهنمایی ها ، پیشنهادات و نظرات سازنده مخاطبان گرامی خواهد بود پس در صورت مفید واقع شدن “رتبه دات نت” برای شما ما را ازاین امر محروم نگذارید.


راههای تماس با ما و ارائه نظرات و پیشنهادات شما در پایین صفحات سامانه در دسترس خواهد بود