کاربر جدید

*
*
*
*
*

قوانین

شرایط عضویت :

کاربران باید با هویت واقعی در سایت ثبت نام و اطلاعات فرم ثبت نام را با دقت و صحت وارد کنند.
تمامی کاربران می بایست در هنگام ثبت نام در سایت ، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام خود استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات نامناسب، اکانت آن کاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد. همچنین در حال حاضر پس از عضویت امکان لغو عضویت توسط عضو وجود ندارد. در صورت تمایل به لغو عضویت درخواست خود را به واحد پشتیبانی اعلام نمایید.
ساخت بیش از یک حساب کاربری برای هر فرد ممنوع است و در صورت مشاهده کلیه اکانتهای کاربر مسدود خواهد شد. در صورتی که در روند عضویت دچار مشکل شدید با بخش پشتیبانی برای رفع مشکل تماس حاصل نمایید.
امکان تغییر نام کاربری برای عضو وجود ندارد. در صورت تمایل به تغییر نام کاربری خود با بخش پشتیبانی تماس حاصل نمایید.
کاربران باید گذرواژه مناسبی برای ورود به سایت انتخاب و از آن محافظت نمایند.
مسولیت هرگونه استفاده غیر مجاز شخص ثالث از نام کاربر به عهده کاربر مربوطه می باشد. در صورت استفاده غیر مجاز شخص ثالث از اطلاعات کاربری شما لازم است بلافاصله مراتب را به اطلاع بخش پشتیبانی سایت برسانید.


شرایط ثبت آگهی :

ثبت آگهی هایی که به هرشکلی، شامل موارد زیر باشند در "رتبه دات نت" مجاز نیست:
مغایر با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و عرف جامعه
نقض حریم شخصی افراد
هرگونه آگهی که به موضوع سایت و فعالیت "رتبه دات نت" ارتباطی نداشته باشد
استفاده از عبارات یا کلماتی مانند: خریدار، فروش، ویژه، رند، مفت، ارزان، نو، زیر قیمت، استثنائی، حراج، ویژه و امثال آن
درج قیمت در عنوان آگهی
توهین به هر شکلی به ادیان رسمی کشور، آداب، رسوم، قومیتها، لهجه ها و گویش های مختلف
استفاده از خط لاتین برای آگهی ها
هر نوع آگهی و خبر پراکنی سیاسی، اجتماعی یا مذهبی که جنبه تجاری نداشته باشد
درخواست دریافت مبلغ به هر عنوان در متن آگهی
درج شماره حساب در متن آگهی
خدمات و کالاهایی که شائبه کلاهبرداری در آن مشاهده شود
املا یا جمله بندی نادرست
جهت تسهیل و تسریع فرآیند تأیید و انتشار آگهی ها، "رتبه دات نت" ممکن است در مواردی به ویرایش جزئی آگهی شما بر اساس قوانین بپردازد.
در صورت عدم رعایت هریک از موارد فوق "رتبه دات نت" مجاز است بدون اطلاع ، اقدام به حذف آگهی شما نماید.


شرایط مشاهده و استفاده از آگهی ها :

هرگونه استفاده از "رتبه دات نت" به معنی پذیرفتن شرایط مندرج در این سایت است. "رتبه دات نت" هیچ توافقی با کاربران خارج از این شرایط ندارد. شرایط زیر مربوط به کسانی است که به هر شکلی از آگهی های منتشر شدهی "رتبه دات نت" استفاده میکنند.
تلاش "رتبه دات نت"، نشر آگهی ها با اطلاعات صحیح و درست است اما نمی تواند صحت آگهی ها را تضمین نماید و هیچگونه تعهد یا مسئولیتی در قبال آگهی ها برعهده نمیگیرد.
مسئولیت استفاده از آگهی های این سایت بر عهده شماست و "رتبه دات نت" هیچ تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیر مستقیم و کیفرى ناشى از دسترسى و استفاده شما ازاین سایت ندارد.
"رتبه دات نت" هیچ قرارداد، تعهدنامه یا سندی را با آگهی دهندگان حقیقی یا حقوقی منعقد نمیکند.
آگهی ها توسط کاربران سایت هر لحظه قابل تغییر هستند و "رتبه دات نت" در این زمینه، هیچگونه مسئولیتی در قبال هر نوع آگهی درج شده در سایت را نمیپذیرد و صرفا مطالب درج شده توسط کاربران را نمایش میدهد.
هرگونه متن، پیام، توضیح، اطلاعات، مشخصات تماس یا موارد مشابه که به "رتبه دات نت" ارسال میشود یا درآن قرار میگیرد، غیر محرمانه، عمومی و غیر قابل تملک تلقى خواهد شد و مسئولیت هر گونه استفاده از آن شامل باز تولید، افشا، مخابره، نشر، پخش بر عهدهٔ فرستنده اطلاعات است.
"رتبه دات نت" مختار است هر گونه پیام و آگهی که به این سایت ارسال میکنید و یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به شما یا ایجاد شده توسط شما باشد را هر زمانی و به هر شکلی که ضروری بداند حذف نماید.
مسئولیت هر لینک و مطلب و ادعایی مربوط به "رتبه دات نت" که به واسطه ی اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر در سایت، وبلاگ یا شبکه های اجتماعی و باقی رسانه ها منتشر میشود، با شخص منتشر کننده است و "رتبه دات نت" مسئولیتی در قبال آنها ندارد.
آگهی های "رتبه دات نت" با هزینه کرد گردانندگان سایت جمع آوری، نظارت، مرتب سازی و توزیع شده است و حق حذف آگهی ها در هر زمان به ارسال کننده آگهی داده شده است.
استفاده کننده از "رتبه دات نت" حق کپی برداری از اطلاعات آگهی دهنده، نوشتار و آگهی های ارسال شده به "رتبه دات نت" را چه به شکل دستی و یا خودکار نخواهد داشت و انجام این موارد پیگرد قانونی دارد.
قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجرا و تاثیر این توافق نامه حاکم خواهند بود.
"رتبه دات نت" مى تواند با به روز کردن قوانین درج آگهی در هر زمان این قوانین را مورد تجدید نظر قرار دهد. شما مقید و متعهد به چنین تجدید نظرهایى هستید و بنابرین لازم است هر از چند گاهی از این صفحه دیدن نمایید تا از این قوانین لازم الاجرای در زمان منظور مطلع شوید